Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. 4. 2010

 

Cyklománie 2010

Ahoj kamarádi, kamarádky i kamarádčata

Přišel čas na další, tentokrát již čtrnáctou Cyklománii.

 

Obrazek

 

 

  • 6.5.2010 -  sraz v Duo Campu poblíž Branžeže. Jede se od Mnichova Hradiště na Kněžmost, z druhé strany pak od Jičína přes Sobotku a Kněžmost. Parkování do neděle 9.5.2010 je v kempu domluveno.
  •  
  •  7.5. – trasa přes Dobšín, (nebo vrchem přes Srbsko, Chrby, Pomníky) hrad Kost, po červené Prokopským údolím (pokud bude sucho), Libošovice, Malechovice, Roveň, Mladějov, Pařez, Prachovské skály – Prachov, Brada, Jinolice (nebo z Prachova po modré k Jinolickým rybníkům), Libounec, Újezd pod Troskami, kemp Svitačka u Troskovic.

Mapa páteční trasy

  •  8.5. – kemp Svitačka, Troskovice (muzeum hraček), Trosky, Tachovský vodopád, Hrubá Skála a okolí (horolezecký památník, arboretum, hrady Kavčiny a Valdštejn), Kacanovy, Všeň, Příšovice, Svijany (pozor, do Svijan je třeba dorazit do 15:00, protože v 15:30 je domluvená exkurze do pivovaru! S ochutnávkou!!). Kdo bude mít po tom všem ještě sílu (všichni), pokračuje přes Loukov, Březinu, Dneboh do Branžeže.

Mapa sobotní trasy

 

  • 9.5. – opak srazu, loučení, rozjezd k domovům.

     

 Pro tisk: zvadlo   itinerář   mapy - pátek  sobota

 Případné další informace:      nevlad@seznam.cz   telefon: 776 153 148  Dibl 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sycení a pojení

(Dibl, 2. 5. 2010 14:04)

Nejen šlapáním na kole živ je člověk, a proto se jistě najdou zvídaví jedinci, pro které je důležitý jídelní a nápojový lístek. Takže jim i ostatním - v Duo kempu je domluvený obligátní řízek a gulášek (samozřejmě i další jídla z jídelníčku, jen se na ně bude trošku déle čekat), a pro znalce jsem objednal soudek Svijanského Knížete!

re: doporučení

(Dibl, 11. 4. 2010 15:25)

Kdo si bude chtít koupit ve Svijanech suvenýr, má možnost tam zajet autem i v neděli. To je vhodnější, zvlášť pokud bude suvenýr křehký a nevhodný k převozu kolmo, nebo bude páníček (panička) po exkurzi nestabilní.
Otevřeno mají v sobotu do 18:00, v neděli 11:00 - 17:00 hodin.
Pozor - nejde platit kartou!

doporučení

(Bob ml., 11. 4. 2010 11:28)

Byl sem s Diblem projet trasu cyklománie.Všem vřele doporučuju,bude to opět skvělé(hlavně ve Svijanech).Tam si ssebou vemte hodně peněz,je tam velká prodejna suvenýrů a cyklopotřeb s reklamó pivovaru(hlavně oblečení).Tak ahoj kemarádi už se těším.